Šis 1.6 TDI DSG (105 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SC hatchback 3-doors kėbule, kuris SEAT buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 3.9litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 090 to 1 430km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 191km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.7second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 000 to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 750 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 79.5mm |
| Stūmoklio eiga | 80.5mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4228mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1461mm |
| Važiuoklės bazė | 2601mm |
| Priekinė ašis | 1549mm |
| Galinė ašis | 1520mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1266kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Tūris / talpa | 514kg |
| Min. bagažinės talpa | 380litre |
| Maks. bagažinės talpa | 380litre |
| Permitted road-train weight | 3580kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 5.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 4.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.