Šis 1.0 MT AWD (55 hp) variklis buvo montuojamas 1 (KAD) Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Subaru buvo gaminamas nuo 1984m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.2litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.3second |
| Tūris / talpa | 998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 55bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 76Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3695mm |
| Plotis | 1535mm |
| Aukštis | 1420mm |
| Važiuoklės bazė | 2285mm |
| Priekinė ašis | 1330mm |
| Galinė ašis | 1290mm |
| Prošvaisa | 175mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 777kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 8.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.