Šis 2.2 TD MT 4WD (91 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Crossover 4-doors kėbule, kuris UAZ buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 78litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 35second |
| Maksimalus greitis | 120km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 660 to 920km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Prošvaisa | 210mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Priekinė ašis | 1445mm |
| Važiuoklės bazė | 2380mm |
| Aukštis | 2000mm |
| Ilgis | 4100mm |
| Plotis | 1730mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Tūris / talpa | 640kg |
| Apsisukimo spindulys | 13m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekinė važiuoklė | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 196Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio galia | 91bhp |
| Tūris / talpa | 2240cm3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Miestas | 13.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.