Šis 2.0 MT EcoFuel L2 (109 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Kasten van 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.8litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 1 300km |
| Kuras | 98 RON, CNG |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 169km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14second |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 109bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 160Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Gasoline, CNG |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4876mm |
| Plotis | 1794mm |
| Aukštis | 1836mm |
| Važiuoklės bazė | 3006mm |
| Prošvaisa | 88mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1656kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Tūris / talpa | 694kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1175/1300kg |
| Permitted road-train weight | 3400kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2250x1185x1129mm |
| Loading height | 582mm |
| Cargo compartment volume | 4.2m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.