Šis 1.4 DSG (85 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation CrossPolo hatchback 5-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3987mm |
| Plotis | 1698mm |
| Aukštis | 1488mm |
| Važiuoklės bazė | 2469mm |
| Priekinė ašis | 1454mm |
| Galinė ašis | 1453mm |
| Prošvaisa | 176mm |
| Min. bagažinės talpa | 280litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1161kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1600kg |
| Tūris / talpa | 514kg |
| Maks. bagažinės talpa | 952litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 860/790kg |
| Permitted road-train weight | 2180kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1390cm3 |
| Variklio galia | 85bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 132Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 173km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.9litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 940km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Miestas | 9.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.