Šis 2.0 TDI MT L1H2 (84 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Pritsche board 2-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 29 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 210km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 135km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 20.4second |
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 84bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 220Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1250up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 5076mm |
| Plotis | 1994mm |
| Aukštis | 1952mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1736kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 1064kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1500/1550kg |
| Permitted road-train weight | 4800kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2539x1940x392mm |
| Loading height | 905mm |
| Kėbulas | Board |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.