Šis 2.0 TDI MT (102 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Pritsche board 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Board |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1994mm |
| Ilgis | 5476mm |
| Aukštis | 1963mm |
| Važiuoklės bazė | 3400mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1789kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2800kg |
| Tūris / talpa | 1011kg |
| Loading height | 902mm |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2169x1940x392mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1968cm3 |
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 250Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700up to 4 700 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 144km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.9second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 840 to 1 210km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.