Šis 2.5 TD MT 4WD (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Aro ražoja no 1990 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4155mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1810mm |
| Garenbāze | 2350mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1475mm |
| Klīrenss | 250mm |
| Pašmasa | 1815kg |
| Pilnā masa | 2515kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2498cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 150RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 90mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 204Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 95litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 860km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pilsētā | 21.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.