Šis 5.9 MT (440 hp) dzinējs tika uzstādīts GT Kupeja, ko Aston Martin ražoja no 2003 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 16.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 89litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 540km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 298km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.9second |
| Darba tilpums | 5935cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 440bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 556Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4666mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1230mm |
| Garenbāze | 2590mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Pašmasa | 1780kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 180litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 27.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 19.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.