Šis 5.9 AT (420 hp) dzinējs tika uzstādīts Volante Kabriolets, ko Aston Martin ražoja no 1999 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kabriolets |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4692mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1270mm |
| Garenbāze | 2591mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1524mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1550mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Pašmasa | 1875kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 150litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5935cm3 |
| Dzinēja jauda | 420bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 542Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 82litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 18.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 410 to 820km |
| Maksimālais ātrums | 265km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 24 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 22.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.