Šis 5.9 V12 AT (517 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [2-й Restyling] Kupeja, ko Aston Martin ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 2022mm |
| Garums | 4720mm |
| Augstums | 1282mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Pašmasa | 1785kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5935cm3 |
| Dzinēja jauda | 517bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 620Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 12 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 295km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 780km |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 25.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 17.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.