Šis 5.3 AT (310 hp) dzinējs tika uzstādīts Series 2 Sedans, ko Aston Martin ražoja no 1976 līdz 1985. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5285mm |
| Platums | 1790mm |
| Augstums | 1300mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Pašmasa | 2095kg |
| Garenbāze | 2916mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5340cm3 |
| Dzinēja jauda | 310bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 100mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 434Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 230km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 18litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 128litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 19.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 710km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 3 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 30 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 21.6 litri / 100km |
| Vidējais | 23.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.