Šis 4.3 V8 MT (385 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation V8 coupe 2-doors, ko Aston Martin ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 310 to 620km |
| Degviela | 98 RON |
| Maksimālais ātrums | 280km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Darba tilpums | 4280cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 385bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 000 to 7 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 410Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4380mm |
| Platums | 1865mm |
| Augstums | 1255mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1568mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1562mm |
| Pašmasa | 1630kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 30.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 15 litri / 100km |
| Vidējais | 20.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.