Šis 6.0 V12 AT (497 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Aston Martin ražoja no 2011 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 22.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 78litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 720km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 299km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Darba tilpums | 5935cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 497bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 570Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 12 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4703mm |
| Platums | 1904mm |
| Augstums | 1282mm |
| Garenbāze | 2740mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1586mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1581mm |
| Pašmasa | 1785kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 184litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 184litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 26.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13 litri / 100km |
| Vidējais | 18 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.