Šis 2.2 T AT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts S3 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 1988 līdz 1990. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1814mm |
| Garums | 4793mm |
| Augstums | 1421mm |
| Garenbāze | 2687mm |
| Klīrenss | 127mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Pašmasa | 1263kg |
| Pilnā masa | 1850kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1476mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 570litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1471mm |
| Darba tilpums | 587kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1070/950kg |
| Permitted road-train weight | 3450kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2226cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 212km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trailing arms, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 17.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.