Šis 2.2 MT (138 hp) dzinējs tika uzstādīts 44/44Q Sedans, ko Audi ražoja no 1983 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4810mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 610litre |
| Pašmasa | 1267kg |
| Pilnā masa | 1800kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 610litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2226cm3 |
| Dzinēja jauda | 138bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Cilindru skaits | 5 |
| Maksimālais griezes moments | 188Nm |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 202km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.7second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.