Šis 2.2 Quattro MT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 44/44Q Universālis, ko Audi ražoja no 1983 līdz 1991. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4810mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2690mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Pašmasa | 1450kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 644litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 644litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2226cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Maksimālais ātrums | 213km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 13.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.