Šis 1.9 TD MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 8C/B4 Sedans, ko Audi ražoja no 1991 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.6litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 66litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 870 to 1 470km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 162km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17.5second |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.1m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4482mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1408mm |
| Garenbāze | 2612mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1449mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1471mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1270kg |
| Pilnā masa | 1830kg |
| Darba tilpums | 460kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 712litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1080/1120kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion beam, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 8.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.2 litri / 100km |
| Vidējais | 7.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.