Šis 2.7 TDI MT (190 hp) dzinējs tika uzstādīts 8T Sportback liftback, ko Audi ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 1 350km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.2second |
| Darba tilpums | 2698cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500 to 4 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 3 250 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4711mm |
| Platums | 1854mm |
| Augstums | 1391mm |
| Garenbāze | 2810mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1590mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1695kg |
| Pilnā masa | 2150kg |
| Darba tilpums | 455kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 480litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 980litre |
| Permitted road-train weight | 3950kg |
| Loading height | 679mm |
| Virsbūves tips | Liftback |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 9.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.5 litri / 100km |
| Vidējais | 6.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.