Šis 2.4 MT quattro (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 4B/C5 Universālis (5 durvis), ko Audi ražoja no 1997 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 29 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4796mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1479mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1569mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1590litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Pašmasa | 1590kg |
| Pilnā masa | 2170kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1110/1155kg |
| Permitted road-train weight | 3970kg |
| Loading height | 588mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2393cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 77.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Maksimālais griezes moments | 230Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 218km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 840km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.68m |
| Pilsētā | 18.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 13.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.