Šis 2.7 TDI tiptronic quattro (190 hp) dzinējs tika uzstādīts 4F/C6 [Restyling] Allroad quattro wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 810 to 1 290km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 218km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.8second |
| Darba tilpums | 2698cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 190bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 450Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 83mm |
| Virzuļa gājiens | 83.1mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4934mm |
| Platums | 1862mm |
| Augstums | 1506mm |
| Garenbāze | 2833mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1596mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1587mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1955kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Darba tilpums | 555kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1660litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Pneumatic, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.1 litri / 100km |
| Vidējais | 8.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.