Šis 2.0 TFSI multitronic (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G/C7 Sedans, ko Audi ražoja no 2011 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4915mm |
| Platums | 1874mm |
| Augstums | 1455mm |
| Garenbāze | 2912mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1627mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Pašmasa | 1640kg |
| Pilnā masa | 2145kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Darba tilpums | 505kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 000 to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 3 900 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 226km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 800 to 1 200km |
| Priekšējā piekare | Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.