Šis 5.2 FSI quattro R tronic (560 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation GT coupe 2-doors, ko Audi ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 360 to 760km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 320km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.6second |
| Darba tilpums | 5204cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 560bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 8 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 540Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 10 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4434mm |
| Platums | 1934mm |
| Augstums | 1234mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1638mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1595mm |
| Pašmasa | 1525kg |
| Pilnā masa | 1825kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 100litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 100litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 25.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.9 litri / 100km |
| Vidējais | 16.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.