Šis 4.2 FSI S tronic quattro (450 hp) dzinējs tika uzstādīts 8T [Restyling] Kupeja, ko Audi ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4649mm |
| Platums | 1860mm |
| Augstums | 1366mm |
| Garenbāze | 2751mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1586mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1582mm |
| Pašmasa | 1790kg |
| Pilnā masa | 2215kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 829litre |
| Darba tilpums | 425kg |
| Loading height | 663mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4163cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 8 250RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000up to 6 000 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 420 to 730km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 17.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.