Šis 4.2 TFSI quattro AT (450 hp) dzinējs tika uzstādīts C5 Universālis, ko Audi ražoja no 2002 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4852mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1452mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1578mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1587mm |
| Klīrenss | 104mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1590litre |
| Pašmasa | 1865kg |
| Pilnā masa | 2355kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4172cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Maksimālais griezes moments | 560Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 770km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 26.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.5 litri / 100km |
| Vidējais | 17.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.