Šis 4.0 TFSI Tiptronic performance quattro (605 hp) dzinējs tika uzstādīts C7 [Restyling] Avant wagon, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.4litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.7second |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 1 010km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Pilnā masa | 2580kg |
|---|---|
| Pašmasa | 2025kg |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1663mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1680litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 565litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1662mm |
| Garenbāze | 2915mm |
| Augstums | 1461mm |
| Garums | 4979mm |
| Platums | 1936mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 100 to 6 800RPM |
| Dzinēja jauda | 605bhp |
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 6 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Pilsētā | 16.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.9 litri / 100km |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.