Šis 4.0 TFSI Tiptronic performance quattro (605 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G [Restyling] Sportback liftback, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Platums | 1911mm |
| Garums | 5012mm |
| Augstums | 1419mm |
| Garenbāze | 2915mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1634mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1625mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Pašmasa | 2005kg |
| Pilnā masa | 2515kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 605bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 100 to 6 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 6 000 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 1 030km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 16 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.