Šis 4.0 TFSI quattro Tiptronic (560 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G Sportback liftback 5-doors, ko Audi ražoja no 2013 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5012mm |
| Platums | 1911mm |
| Augstums | 1419mm |
| Garenbāze | 2615mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1634mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1625mm |
| Pašmasa | 1995kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1390litre |
| Darba tilpums | 510kg |
| Loading height | 688mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 560bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700 to 6 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 700Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1750up to 5 500 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 16.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.