Šis 2.2i Turbo 4WD MT (230 hp) dzinējs tika uzstādīts 89/8B Kupeja, ko Audi ražoja no 1990 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 248km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 2226cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4400mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1375mm |
| Garenbāze | 2550mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1440mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Pašmasa | 1463kg |
| Pilnā masa | 1955kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 230litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 230litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 12.1 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.