Šis 2.2i Turbo 4WD MT (230 hp) dzinējs tika uzstādīts 8C/B4 Universālis, ko Audi ražoja no 1992 līdz 1995. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4510mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1385mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1471mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1200litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Pašmasa | 1540kg |
| Pilnā masa | 2020kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2226cm3 |
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 900RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 242km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 830km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.