Šis 1.8 T quattro MT (225 hp) dzinējs tika uzstādīts 8L [Restyling] Hečbeks, ko Audi ražoja no 2001 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 890km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 243km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 225bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 280Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4159mm |
| Platums | 1763mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2519mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1527mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1503mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1420kg |
| Pilnā masa | 1980kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1020litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.