Šis 2.2 T MT quattro (230 hp) dzinējs tika uzstādīts 4A/C4 Sedans, ko Audi ražoja no 1991 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.6litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550km |
| Degviela | 98 RON, 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 244km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.8second |
| Darba tilpums | 2226cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 900RPM |
| Maksimālais griezes moments | 350Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1950RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1804mm |
| Augstums | 1443mm |
| Garenbāze | 2692mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1561mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1527mm |
| Klīrenss | 97mm |
| Pašmasa | 1595kg |
| Pilnā masa | 2160kg |
| Darba tilpums | 565kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1160/1110kg |
| Permitted road-train weight | 4060kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 17.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.