Šis 2.7 T MT quattro (265 hp) dzinējs tika uzstādīts B5/8D Sedans (4 durvis), ko Audi ražoja no 1997 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 710km |
| Degviela | 98 RON, 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.7second |
| Darba tilpums | 2671cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 265bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1850up to 3 600 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4483mm |
| Platums | 1733mm |
| Augstums | 1396mm |
| Garenbāze | 2607mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1498mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1490mm |
| Pašmasa | 1540kg |
| Pilnā masa | 2090kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 440litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 720litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1150/1095kg |
| Permitted road-train weight | 3890kg |
| Loading height | 642mm |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Torsion beam, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 19 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 13.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.