Šis 4.2 MT quattro (344 hp) dzinējs tika uzstādīts B7/8E Sedans, ko Audi ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 410Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4163cm3 |
| Dzinēja jauda | 344bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4586mm |
| Platums | 1781mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2651mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1516mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1512mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 833litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Pašmasa | 1660kg |
| Pilnā masa | 2210kg |
| Darba tilpums | 550kg |
| Permitted road-train weight | 3910kg |
| Loading height | 715mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 320 to 640km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 23.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.8 litri / 100km |
| Vidējais | 16 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.