Šis 3.0 TFSI S tronic quattro (333 hp) dzinējs tika uzstādīts B8/8K Avant wagon 5-doors, ko Audi ražoja no 2009 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 460 to 880km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.4second |
| Darba tilpums | 2995cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 7 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900up to 5 300 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4717mm |
| Platums | 1826mm |
| Augstums | 1415mm |
| Garenbāze | 2811mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1552mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1539mm |
| Pašmasa | 1735kg |
| Pilnā masa | 2305kg |
| Darba tilpums | 570kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 490litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1430litre |
| Permitted road-train weight | 4405kg |
| Loading height | 610mm |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.