Šis 3.0 TFSI S tronic quattro (333 hp) dzinējs tika uzstādīts 8T [Restyling] Sportback liftback, ko Audi ražoja no 2012 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4718mm |
| Platums | 1854mm |
| Augstums | 1382mm |
| Garenbāze | 2811mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1588mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 480litre |
| Pašmasa | 1820kg |
| Pilnā masa | 2295kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1283litre |
| Darba tilpums | 475kg |
| Permitted road-train weight | 4395kg |
| Loading height | 663mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2995cm3 |
| Dzinēja jauda | 333bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Virzuļa gājiens | 89.1mm |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900up to 5 300 RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 920km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.