Šis 4.2 FSI MT quattro (354 hp) dzinējs tika uzstādīts 8T Kupeja, ko Audi ražoja no 2008 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4635mm |
| Platums | 1854mm |
| Augstums | 1369mm |
| Garenbāze | 2751mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1594mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1581mm |
| Klīrenss | 110mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Pašmasa | 1715kg |
| Pilnā masa | 2140kg |
| Darba tilpums | 425kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 829litre |
| Permitted road-train weight | 4240kg |
| Loading height | 666mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4163cm3 |
| Dzinēja jauda | 354bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 370 to 700km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Pilsētā | 20.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.9 litri / 100km |
| Vidējais | 14.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.