Šis 4.2i PLUS MT (326 hp) dzinējs tika uzstādīts C4 Sedans, ko Audi ražoja no 1994 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 249km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 4172cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 326bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4797mm |
| Platums | 1804mm |
| Augstums | 1430mm |
| Garenbāze | 2692mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1556mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Pašmasa | 1621kg |
| Pilnā masa | 2245kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.