Šis 4.2 V8 quattro AT (340 hp) dzinējs tika uzstādīts C5 Universālis, ko Audi ražoja no 1999 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 21litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 800km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Darba tilpums | 4172cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 420Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4833mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1479mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1569mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1790kg |
| Pilnā masa | 2355kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 455litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1590litre |
| Virsbūves tips | Universālis |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 25.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.