Šis 4.0 TFSI quattro S tronic (420 hp) dzinējs tika uzstādīts C7 Sedans, ko Audi ražoja no 2012 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4931mm |
| Platums | 2086mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2916mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1606mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 995litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 530litre |
| Pašmasa | 1970kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Darba tilpums | 535kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 420bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Maksimālais griezes moments | 550Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1450up to 5 250 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 690 to 1 140km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 13 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.