Šis 4.0 TFSI S tronic quattro (450 hp) dzinējs tika uzstādīts 4G [Restyling] Sportback liftback, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Liftback |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4980mm |
| Platums | 1911mm |
| Augstums | 1408mm |
| Garenbāze | 2916mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1641mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1632mm |
| Pašmasa | 2030kg |
| Pilnā masa | 2565kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 535litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1390litre |
| Darba tilpums | 535kg |
| Permitted road-train weight | 4665kg |
| Loading height | 677mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3993cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 800 to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 550Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1400up to 5 700 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 1 070km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Trapezoidal wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.