Šis 4.2 quattro MT (340 hp) dzinējs tika uzstādīts D2 Sedans, ko Audi ražoja no 1996 līdz 2002. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 20.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 860km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Darba tilpums | 4172cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 340bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 410Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5034mm |
| Platums | 1880mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2880mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1587mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1580mm |
| Klīrenss | 120mm |
| Pašmasa | 1730kg |
| Pilnā masa | 2330kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 525litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 525litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 25 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.6 litri / 100km |
| Vidējais | 17.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.