Šis 5.2 FSI quattro AT (450 hp) dzinējs tika uzstādīts D3 [Restyling] Sedans, ko Audi ražoja no 2005 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1897mm |
| Garums | 5062mm |
| Augstums | 1424mm |
| Garenbāze | 2944mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1620mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1607mm |
| Pašmasa | 1940kg |
| Pilnā masa | 2540kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5204cm3 |
| Dzinēja jauda | 450bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 7 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 540Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 10 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 22.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.