Šis 3.0 TDI tiptronic quattro (313 hp) dzinējs tika uzstādīts 8R Apvidus auto, ko Audi ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 650Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 2967cm3 |
| Dzinēja jauda | 313bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 900 to 4 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1450up to 2 800 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4644mm |
| Platums | 1911mm |
| Augstums | 1624mm |
| Garenbāze | 2813mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1638mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1632mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Pašmasa | 1995kg |
| Pilnā masa | 2530kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Darba tilpums | 535kg |
| Loading height | 665mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 990 to 1 170km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trapezoidal wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Pilsētā | 8.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.4 litri / 100km |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.