Šis 1.8 TFSI S tronic (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 8J [Restyling] Coupe 2-doors, ko Audi ražoja no 2010 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 1 060km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 226km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.2second |
| Darba tilpums | 1798cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500 to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 4 500 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 84.1mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4198mm |
| Platums | 1842mm |
| Augstums | 1353mm |
| Garenbāze | 2468mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1562mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1548mm |
| Pašmasa | 1355kg |
| Pilnā masa | 1660kg |
| Darba tilpums | 305kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 292litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 292litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 10.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.2 litri / 100km |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.