Šis 2.5 TFSI quattro S tronic (360 hp) dzinējs tika uzstādīts 8J [Restyling] RS roadster 2-doors, ko Audi ražoja no 2010 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 940km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 280km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 4.2second |
| Darba tilpums | 2480cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 360bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 500 to 6 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 465Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1650up to 5 400 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 4198mm |
| Platums | 1842mm |
| Augstums | 1348mm |
| Garenbāze | 2468mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1555mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1546mm |
| Pašmasa | 1610kg |
| Pilnā masa | 1855kg |
| Darba tilpums | 245kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 250litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 250litre |
| Virsbūves tips | Roadster |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 14.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.