Šis 3.2 quattro S tronic (250 hp) dzinējs tika uzstādīts 8J Coupe 2-doors, ko Audi ražoja no 2006 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 820km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.7second |
| Darba tilpums | 3189cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 250bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800up to 3 200 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 95.9mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.96m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4178mm |
| Platums | 1842mm |
| Augstums | 1352mm |
| Garenbāze | 2468mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1572mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1558mm |
| Pašmasa | 1435kg |
| Pilnā masa | 1855kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 290litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 700litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.