Šis 1.8 T quattro MT (240 hp) dzinējs tika uzstādīts 8N [Restyling] Kupeja, ko Audi ražoja no 2002 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 62litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 890km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.9second |
| Darba tilpums | 1781cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 240bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 320Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2300up to 5 000 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 5 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 86.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4041mm |
| Platums | 1764mm |
| Augstums | 1343mm |
| Garenbāze | 2429mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1538mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1517mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1390kg |
| Pilnā masa | 1775kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 270litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 15.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.