Šis 2.0 TFSI MT (230 hp) dzinējs tika uzstādīts 8S Coupe 2-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4177mm |
| Platums | 1832mm |
| Augstums | 1353mm |
| Garenbāze | 2505mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1572mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1552mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 712litre |
| Pašmasa | 1305kg |
| Pilnā masa | 1630kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 305litre |
| Darba tilpums | 325kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1984cm3 |
| Dzinēja jauda | 230bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500 to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 370Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1600up to 4 300 RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 8.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.