Šis 2.5 TFSI (400 hp) dzinējs tika uzstādīts 8S RS roadster 2-doors, ko Audi ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Roadster |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4191mm |
| Platums | 1832mm |
| Augstums | 1346mm |
| Garenbāze | 2505mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 280litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1564mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1543mm |
| Pašmasa | 1530kg |
| Pilnā masa | 1850kg |
| Darba tilpums | 320kg |
| Degviela | 98 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 250km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 3.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 850km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Darba tilpums | 2480cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 400bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 850 to 7 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 480Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1700up to 5 850 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 92.8mm |
| Ātrumkārba | Elektroniskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 7 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.96m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 13.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.